Září 2012

Jane Malone cast Johanna Mason

28. září 2012 v 14:32

Johanna je arogantní dívka. Od začátku se hádá s Kat. Nakonci jí však hodně pomůže.

Sam Claflin cast Finnick Odair

28. září 2012 v 14:11

Finnick je ze čtvrtého kraje. Už od začítku je s Katniss v Aréně. Pak taky oživí Peetu. Finnick je pohledný kluk.

Mata Golding cast Enobaria

28. září 2012 v 13:56

Enobaria je z druhého kraje. V Aréně jde proti Katniss a jejímu týmu spojenců.

Hunger Games - 3. kapitola

25. září 2012 v 19:23
,,Co tu děláš?" Ptám se tázavě.
,,Ráno jsi zmizela. Lekl jsem se." Jde ke mě blíž a sundává mi vlasy z ramene. Ruce mi zase jedou nahoru.
,,Promiň, jsem se chtěla umýt."
,,Dobře, nechám tě tu. Teda jestli nechceš pomoc." Usmívá se.
,, Ne, to fakt ne." Oplatím mu úsměv.
,,Dobře." Pomalu odchází.
,,Počkej." Zastavuji ho když už je na schodech. ,,Nechceš jít potom do lesa najít něco k jídlu? Strejda tam dal předevčírem nové pasti." Ptám se.
,,Jo, to by bylo fajn." Strejda Gale dělá ty nelepší pasti. Když se chytí zvíře, past ho zvedne do výšky kde na něho nemohou ani ti nejvyšší zvířata. ,,A, " pokračuje, ,,včera to bylo fajn. Někdy to musíme zopáknout." Mrkne na mě. Když odchází přemýšlím. Líbí se mi? Už jako malá, když jsem si s ním hrála na písku nebo na jedné louce, jsem měla prý pořád ústa přilepená k jeho tváři. Možná nějaké pouto až do smrti, ale co když ta smt přijde dřív, než čekáme. Co když se vrátí, vraždění? Už jenom to že za tento týden umřelo v kraji víc jak deset lidí. Většina tvrdí, že to bylo kvůli nemoci. Nějaké epidemii. Má rodina má však jiný názor a já musím zjistit jaký.


Omlouváms e žeje tak krátká, musím z počítače :)

Hunger Games - 2. kapitola

25. září 2012 v 19:22
,,Jak to, že tady máš větší teplo než mi?" Ptám se po chvíli a dávám si ově ruce pod hlavu. Stále na něj vidím.
,,Vedle je ložnice rodiny Wiliamsů. Mají krb jen tam a mě to jde do zdí taky." Dotýká se mé ruky u ramene. ,, Jsi vážně studená. Pojď sem." Bere mě zezadu a přisouvá si mě k sobě. Mám ruce skrčené na jeho hrudi a on má jednu přes mé záda a druhou někdo nahoře. Jeho brada se dotýká mého vršku hlavy. Po pár minutách, promrnutí už jen noh, se konečně odvažuji mu jednu vsunout mezi jeho dvě. Brada mu klesá, takže usuzuji, že se usmívá. Zavrtávám se víc do jeho trička a konečně usínám. V teple. V objetí. V touze.

Probouzím se poprvé za hodně nocí až ráno. Spím jinak. Jsem otočená na druhý bok a Ben má přezemě ruku. Na mém malém bříšku, které si i tak, žádá stále víc potravy. Ben dosud tiše odchrupuje. Zvedám jeho ruku a vymaňuji se z objetí. Potichu vstávám a pomalým, tichým krokem se odebrám zpět do mého pokoje. Pomalu si lehám a jakmile se chci zakrýt pohne se vedle mě Amber. Otevírá oči a kouká na mě.
,,Už je ráno?" Říká, rozespale.
,,Jo, jo." Dělám, že jsem se zrovna zbudila. ,,Půjdu se obléct a umýt." Jdu ke komodě a beru si hnědé dlouhé kalhoty a černé tílko. Vycházím ven a jdu do menšího sklípku kde máme kovovou vaničku a jeden hnědý lavór. Sundávám si tričko na spaní a černé tepláky. Mám na sobě jen spodní prádlo, když mě někdo vyruší. Slyším kroky po schodech. Rychle s eotáčím a dávám si ruce s oblečením před sebe. Prvně vidím chlapecké nohy a pak na mě vykukuje Ben. Ruce mi povolují a oblečení klesá. Před ním se necítím špatně.

Hunger Games - 1. kapitola

25. září 2012 v 19:06
Máte taky občasná nutkání občas udělat něco hloupého? Já hlavně když ležím v posteli o kterou se dělím s bratrem a nevlastní sestrou. Můj nevlastní bratr má svůj malý kumbálek. Má tam jednu postel a čtyři zdi blízko sebe. My tři máme větší pokoj a dvě staré komody. Už dlouho nikdo nezatopil. Je tu zima a já se třepu pod lehkou dekou. Cukám sebou když slyším, že se vedle v hlavní místnosti (naší kuchyňce, jídelně i obývacímu popkoji s krbem) se něc pohlo, ale pak mi dojde, že dnes má na starosti krb Ben. Asi po deseti minutách kdy vše utichne, pořád nespím. Nakonec se zvedám a jdu směrem k Benovím dveřím. No nevím jestli to jde tak říct, ale co nám zbývá. Chvilku se před jeho dveřmi klepu a pak nesměle otevírám.
,,Bene?" Ptám se do tmy a pomalu dveře otvírám víc.
,,No? Kdo je to?" Ptá se jakoby dnes ani nespal.
,, To jsem já Stacey." Jdu po jednom schodu dolů a zavírám za sebou dveře.
,,Stace? Co tu děláš? Rožnul bych, když...," skáču mu do řeči.
,,To je dobrý, vím, že máme jen dvě a ty si vzali rodiče."
,,Jo." Pomalu se blížím k jeho postely. Když ji konečně ucítím tak se zastavím.
,,Můžu k tobě? Máš tu teplo."
,,Jasně, pojď." Snažím se vylézt na postel, ale nejde mi to pokaždé na něco narazím. ,,Počkej." Slyším jak natahuje nohu. ,,Chytni se jí a ta tě zavede nahoru k postely." Chytám se jí. Příjdu si jako bych ho chtěla svést. Nebo on mě? To je jedno. Pokládám koleno na postel a postupuji podle nohy. Když přichází rozkrok, nevšimnu si toho a jedu dál. Až když najedu rukou na něco nabouleného a dojde mi co toje, hned rukuo ucukám. Je mi jasné, že se musí šklebit.Lehám si vedle něho a po chvíli rozeznávám jeho rysy.

Wanna be Affs?

25. září 2012 v 17:20
Chci jen upozornit, že přednost u mě mají blogy s tématem Hunger Games, ale samozřejmě přijímám i další pokud se mi budou páčit. :) :D

*Vyplň:

* Jméno (přezdívka)
* Blog (adresa blogu)
* O čem máš blog (téma)
Proč chceš být má affs

Vyplňujte do komentářů, prosím.

Vysvětlivky:
Pole označené hvězdičkou * musíte vyplnit.

Vaše Janie Hutcherson

Všichni pozor !!!!!

25. září 2012 v 17:05
Protože sjem tady dlouho nebyla a nevím jaký blog je stále v provozu tak všechny Affs mažu a jestli chtějí zůstat tak se prosím napošte znovu :D Děkuji. :D Jinak přijímám i nové Affs :D


Povídky

25. září 2012 v 16:06
1.
Hunger Games - buď a nebo taky tady : ourstories.stmivani.eu

Kamu, kamu, kamufláž, aneb jak měli HG skončit

25. září 2012 v 16:03

Tak z toho fakt nemůžu. :D Kamu, kamu, kamufláž :DDDD

Hunger Games - Buď a Nebo

24. září 2012 v 15:53
Úvod :
Sedím v lese a pozoruji reprodrozdy, kteří si hrají na obloze. Půlka lidí tady tvrdí, že už jako malá jsem mohla zažehnat velký oheň. Táta říká, že jsem rychlá jako vítr, který je všude. Strýc tvrdí, že vdechnu život. A pro moji rodinu jsem prý světlo. Mám milující rodinu. Je mi šestnáct let. Stejně jako bylo mé matce když vyhrála Hladové hry, o kterých se učím ve škole. Můj táta je o rok starší. Taky vyhrál hladové hry. Oba rodiče bydlí ve vesnici vítězů. Kvůli vládě bydlím i s bratrem u strýce. Vlastně to není můj strýc. Bydlíme tu s ním, jeho ženou a jejich dvěmi dětmi. Benem a Amber. Amber a Ben jsou dvojčata, i když nejsou vůbec stejní, jak charakterem tak podobou. Jde na nich vidět, že jsou ze sloje. Tmavé vlasy a hnědé oči. Já mám osobně hnědé vlasy a modré oči. Vlasy po matce a oči prý po babičce. Můj bratr Nicholas má plavé kudrliny a šedé oči. Asi po tátovi. Mé jméno je Stacey Janie Hawthorne. Ale celá naše rodina ví, že se tak s bratrem nejmenujeme. Jen naše jméno vyvolává vzpouru, tak nás chtějí rodiče ochrínit.
Hladové hry jsou stále ve mě. Nevím jak, ale cítím, že se mnou budou mít něco společného, nebo já s nimi. A co? Když jsem se narodila bylo matce 32 a otci 33. Bratr je o tři roky mladší. A tak mi už o hrách trochu byprávěla, ale moc jsem z toho nepochopila. Ale teď zjištuji, že to není tak pěkné co si myslím o hrách. Teď když se vrací zpátky do země. Ale tak co. I kdybych do nich šla mám šanci. Jsem oheň, vítr, život a světlo. Jsem dcera Katniss Everdeen.

Chtěla bych vědět váš názor, abych mohla psát dál. Zajímal by mě názor i toho kdo to nezná. Děkuji :D
Janie Hutcherson
free counters